Prva stran
Članki
Download
File Manager
Forum

Vabljeni na
nov forum !

www.elektron.si

Elektro-N :: Poglej temo - Odkup raznih surovin
Kazalo po Elektro-N forumu Elektro-N

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Odkup raznih surovin

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Elektro-N forumu -> Druge diskusije
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
slanek
Častni član
Častni član

Pridružen/-a: Sun Aug 2004 19:27
Kraj: Selnica ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Wednesday, Mar 29, 2006 18:49    Naslov sporočila: Odkup raznih surovin Odgovori s citatom

Zanima me katere surovine vse odkupujejo? Sam na primer vozim po dve prikolici (cca. 1000kg) papirja na mesec. Zdaj pa me zanima, če se da še kaj drugega prodati? Na primer stiropor, steklo, les, itd.? Sem iz okolice Maribora, tako, da prosim nekoga, če mi sporoči, če odkupujejo ugoraj naštete stvari kje v Mariboru. Ima mogoče kdo kakšen informativni cenik?

Najlepša hvala za pomoč.

LP, Jaka

I know what i know, but i try to know more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
rafter
Majster
Majster

Pridružen/-a: Mon Jul 2003 23:15
Kraj: Southern district of Maribor

PrispevekObjavljeno: Wednesday, Mar 29, 2006 20:12    Naslov sporočila: Re: Odkup raznih surovin Odgovori s citatom

Zagotovo črne in barvne kovine. Morda se ti bom malo zlagal, kaj dosti pa ne, če ti napišem naslednje odkupne cene (veljajo za Dinos MAribor):

železo, jeklo 7 SIT/kg
aluminij 140 SIT/kg
baker 210 SIT/kg

To je kako leto stara cena, ko sva s starim praznila delavnico in sem za 15 kg ALU in 10 kg Cu dobil več kot za 500 kg železja. Aja, pa še nekaj: odkup je treba po novem vpisati v dohodnino. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

----------------------
+386 41 757-257, +386 40 757-257
rafter@siol.net
http://www.raftingnamuri.com

----------------------
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
slanek
Častni član
Častni član

Pridružen/-a: Sun Aug 2004 19:27
Kraj: Selnica ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Thursday, Mar 30, 2006 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rafter, hvala za odgovor.

Kako pa je kaj z nekovinami (plastika, steklo, stiropor, les, itd.). Ali odkupujejo tudi ti?

LP, Jaka

I know what i know, but i try to know more!
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Elektro-N forumu -> Druge diskusije Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum